Верифікований профіль
7
Років досвіду
2
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
11
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
1052
Останній візит на сайт
вчора
Надаю послуги у сфері нерухомості. Підбір об’єктів для замовника. Пошук потенційних покупців для продавця. Оцінка вартості об’єкта нерухомості. Розробка стратегії продажу. Підготовка і презентація об’єкта. Організація оглядів і ведення переговорів. Детальний прорахунок і супровід угоди. Унікальний підхід до кожного клієнта Ціную Ваш час і розумію можливості.

Продаж комерційної нерухомості (2)

  • 420 000 $
    522 $/м²

    Львівська вул., 5

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    805 м²
    2000 рік побудови
    вчора
    Продаж комерційного приміщення 805 м2 на земельній ділянці 0,133 га вул. Львівська Дружба Локація: м. Тернопіль, район Дружба, вул. Львівська 5 Приміщення має вигідне розташування з розвинутою інфраструктурою: 5 корпусів та 6 гуртожитків студмістечка Західноукраїнського національного університету, де навчається близько 13 000 студентів. Поруч квартал багатоквартирної житлової забудови, магазини, маркети, кафе, аптеки, поштові та банківські виділення, торговий центр, МакДональдс, зупинки громадського транспорту. Характеристики обʼєкта: Приміщення- приватна власність Триповерхова будівля з цокольним приміщенням Загальна площа 805 м2 Площа 1 поверха-199 м2 Площа 2 поверха-207 м2 Площа 3 пов...
    Рієлтор
  • 150 000 $
    505 $/м²

    Козацька вул., 1Г

    багатофункціональне приміщення
    297 м²
    2020 рік побудови
    вчора
    Продаж обʼєкту комерційного призначення на земельній ділянці 6.5 сот. м.Тернопіль ЦІКАВА ПРОПОЗИЦІЯ ДЛЯ ІНВЕСТОРІВ: - багатоквартирний будинок клубного типу - дитячий будинок сімейного типу - будинок пристарілих - готельний бізнес - реабілітаційний центр або інший обʼєкт медичної сфери Є МОЖЛИВІСТЬ ПРИДБАТИ СУСІДНЮ ДІЛЯНКУ ПЛОЩЕЮ 5,6 СОТОК! Локація: м.Тернопіль, район Газопровід, вул. Козацька 1Г Обʼєкт має вигідне розташування, знаходиться на затишній вулиці приватного сектору неподалік нового кварталу багатоповерхової житлової забудови «Beverly Hills. Поруч магазини, супермаркет «АТБ», маркет «Сімі», ресторан, зупинки громадського транспорту та інші обʼєкти інфраструктури. Зручний з...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.